Thursday, September 16, 2010

i was anxiously waiting for my cousin Salome and her mummy to arrive at home coz mummy had gone to collect them from the airport,when they arrived i gave her a big hug
and a big kiss

thats her right there, Salome Ashley Mushi


then came my favorite part,she brought me gifts,clothes and shoes....wow



there im kissing her to say thank you..love you




2 comments:

  1. Sallyrose na Salome nawapenda.

    ReplyDelete
  2. asante sana na sisi pia twakupenda sana...

    ReplyDelete